Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Pomôžte nám vyhrať vysnívané ihrisko!Vytlačiť
 

Schránka01.jpgNadácia VÚB opätovne vyhlásila grantový program Komunitné granty. Tento rok vzhľadom na záujem a snahu nadácie pomôcť viacerým komunitám zvýšili prerozdeľovanú sumu grantov na 200 000 €. Preto majú Komunitné granty tento rok podnázov 200 000 € pre komunity, kde to žije.

Cieľom grantového programu je:

• podporiť komunity a verejnoprospešné projekty zamerané na seniorov a školy,

• podporiť občianske iniciatívy a aktívne zapájanie sa do života na miestnej úrovni,

• zlepšiť život ľudí a budovať krajšie prostredie.

Hodnotiaca komisia zložená z ľudí s praktickými skúsenosťami z oblasti komunitného života posúdila 386 predložených projektov na základe vopred stanovených kritérií. Komisia odporučila do hlasovania 8 projektov z každého kraja (spolu 64 projektov).

Hlasovať bude možné na www.komunitnegranty.sk od 26. novembra do 9. decembra.

Podmienky hlasovania, anotácie a fotky súťažných projektov budú zverejnené na hlasovacej stránke od 26. novembra.

4 projekty z každého kraja, ktoré vo verejnom hlasovaní získajú najvyšší počet hlasov, dostanú od Nadácie VÚB grant v maximálnej výške 5 000 €. Spolu bude pridelených 32 grantov. Zároveň projekt s najvyšším počtom hlasov z každého kraja získa navýšenie grantu o 100%.

O vašu priazeň bude v hlasovacej súťaži na www.komunitnegranty.sk bojovať aj projekt Základnej školy Lajosa Pongrácza s VJM v Šahách, projekt: Rozprávková vtáčia záhradka – ekodvor.

Podporte našu školu a pomôžte nám vybudovať krásny školský dvor, ktorý prinesie úžitok nielen cieľovej skupine, ale celej komunite v Šahách.

ĎAKUJEME!


 

Zverejnené 29.11.2018 -pc-


 

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka