Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Do práce na bicykli 2019Vytlačiť
 

Vážení Šahania,

v týchto dňoch prebieha na Slovensku registrácia do kampane Do práce na bicykli 2019, do ktorej sa môžu zapojiť aj obyvatelia nášho mesta. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas mája do práce na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania – minulý rok sa do súťaže zaregistrovalo viac než 11-tisíc ľudí! Zároveň budú registrovaní  súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje mesto v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie. :)

stažený soubor.png

Chceli by sme vám preto ponúknuť možnosť účasti v tejto kampani. BEZPLATNÁ registrácia 2- až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu s kolegami, je možná najneskôr do 5. mája na tejto stránke.

 

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj občania dochádzajúci do práce MHD alebo pešo. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen našej spoločnosti či mesta, ale aj celého Slovenska.

 

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu


 

Zverejnené 14.3.2019 -pc-


 

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka