Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie a výbory MsZ

KOMISIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA A VÝBORY V MESTSKÝCH ČASTIACH 2018-2022

Komisia finančná

predseda: Hudec Pavel, Ing.
podpredseda: Bakai Peter, Mgr.
členovia :  Bittmanová Adriana,Ing.
                  Hudák Ondrej
                  Lupták Ladislav,Bc.
                  Szógelová Alžbeta, Bc.
                  Urbliková Zuzana, Ing.

 

 

Komisia kultúry

predseda: Bukorová Alžbeta, Mgr.
podpredseda: Srna Pavol, Ing.
členovia :  Bazalová Beata, PaedDr.
                  Béres Gábor, Ing.
                  Kolevová Adriana,PaedDr.
                  Makovínyi Pavol, RNDr.
                  Kapusník Csaba, Mgr.
                  Pálinkás Tibor, Mgr.
                  Pál Július

 

 

Komisia sociálna, zdravotná a životného prostredia

predseda: Rusznyák František, MUDr.
podpredseda: Hudec Pavel, Ing.
členovia :  Latkóczy Adrián, Ing.
                  Šomlová Katarína, Mgr.
                  Frenko Zsuzsanna

 

 

Komisia školstva a mládeže

predseda: Bugyi Štefan, Ing.
podpredseda: Bukorová Alžbeta, Mgr.
členovia :  Gyebnárová Monika, Bc.
                  Kolevová Erika, PaedDr.
                  Lendvay Tibor, Mgr.
                  Michňová Angela, Mgr.
                  Petrezsil Peter, Mgr.
                  Zvarová Kristína, Mgr.
                  Wenclová Tatiana, PhDr.

 

 

Komisia výstavby a správy majetku mesta

predseda: Nemcsok Štefan
podpredseda: Hammersmidt Vojtech, Ing.
členovia :  Antalfi Július ml., Ing
                  Pálffy Dezső, Mgr.
                  Rosíková Helena
                  Šóder Peter, Mgr.
                  Wollent Karol, PaeDr.

 

 

Komisia pre regionálny rozvoj a podnikateľskú činnosť

predseda: Zolcer Marian, Ing.
podpredseda: Baráti Tomáš, Ing.
členovia :  Ferenc Ladislav, Ing.
                  Kázmér František st., Mgr.
                  Oros Zoltán
                  Paulenka Peter
                  Pál Július

 

 

Komisia bytová 

predseda: Zachar Pál, Ing.
podpredseda: Békési Zoltán, Mgr.
členovia :  Bóna Zsolt, Mgr.
                  Majtánová Erika, Mgr.
                  Mihalovičová Gáspárová Nora
                  Sršeň František
                  Zacharová Zlatica

 

 

Komisia pre ochranu verejného poriadku a boja proti kriminalite 

predseda: Bakai Peter, Mgr.
podpredseda: Srna Pavol, Ing.
členovia :  Jarošík Eduard, mjr., Mgr.
                  Püspöki František
                  Sekereš Jaroslav, pplk., Mgr.

 

 

Komisia pre šport 

predseda: Hammersmidt Vojtech, Ing.
podpredseda: Békési Zoltán, Mgr.
členovia :  Balog Erik, Mgr.
                  Löwy Ján, Ing.
                  Petrík Marián
                  Sleziak Alexander
                  Urblík Norbert

 

 

Výbor mestskej časti Preseľany nad Ipľom

predseda:  Allarám Ján

členovia:  Sille Július, Ing.
                  Körös Jozef
                  Tóth Ignác
                  Sabo Atila
                  Trencsényi Erik
                  Schmidt Ľudovít

 

 

Výbor mestskej časti TEŠMÁK

predseda:  Pál Július

členovia:  Kapa Alexander
                  Jakab Alexander
                  Mráz Marian
                  Tóth Juraj
                  Záhorský Štefan
                  Vaner Róbert

   


 

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

webygroup
Deutch version
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka