Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do orgánov samosprávy mesta

Voľby do orgánov samosprávy mesta Šahy

27.11.2010 /sobota/ od 7.00 hod. do 20.00 hod.

 

 

 

 

 

Vážení voliči!

                 Oznamujeme Vám, že volebné miestnosti sú otvorené v sobotu len do 20.00 hod.

 

Oznamujeme Vám, že voličské zoznamy pre voľby do samosprávy mesta Šahy, ktoré sa konajú 27. novembra 2010 /v sobotu/ od 7.00 do 20.00 hod. sa nachádzajú na Mestskom úrade v Šahách v kancelárii č. 3, kde do nich môžete nahliadnuť a žiadať o prípadné doplnenie, opravy a zmeny v pracovných dňoch od 7.30 hod. do 15.30 hod. Ďalej oznamujeme, že podrobný rozpis okrskov a zoznam kandidátov nájdete na informačnej tabuli Mestského úradu v Šahách, na Infokanáli, v Hontianskych listoch a  na internetovej stránke mesta Šahy www.sahy.sk . Okrsky sú totožné s predchádzajúcimi voľbami.

Voliči, ktorí sú evidovaní v Šahách a mali zrušený trvalý pobyt na návrh vlastníka alebo nájomcu, budú zapísaní do voličského zoznamu vo volebnom okrsku č. 2, t.j. Mestský úrad Šahy, Hlavné námestie č.1. Oznámenia o čase a mieste konania volieb si môžu títo voliči vyzdvihnúť v pracovných dňoch na Mestskom úrade v Šahách v kanc. č.3.

            Vo voľbách voliči môžu zakrúžkovať na hlasovacom lístku pre voľby primátora maximálne jedno poradové číslo kandidáta, a na hlasovacom lístku pre voľby poslancov môžu zakrúžkovať najviac 12 poradových čísliel kandidátov.


 
Deutch version
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka