Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
ŠahyHľadať
 
 

Voľby prezidenta SR

Voľby prezidenta Slovenskej republiky

16.3.2019 od 7.00 do 22.00 hod. (I.kolo)

30.3.2019 od 7.00 do 22.00 hod. (II. kolo)

 

 

images.jpg

 

Emailová adresa na doručenie žiadosti o vydanie hlasovacieho preukazu -                                          do 11.3.2019 : sahy@sahy.sk 

 

Vážení voliči!

Oznamujeme Vám, že voličské zoznamy pre voľby prezidenta Slovenskej republiky, ktoré sa konajú 30. marca 2019 /v sobotu/ od 7.00 do 22.00 hod. sa nachádzajú na Mestskom úrade v Šahách v kancelárii č. 3, kde do nich môžete nahliadnuť a žiadať o prípadné doplnenie, opravy a zmeny. Volič, ktorý nebude môcť voliť vo volebnom okrsku v ktorom je zapísaný, môže požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu v pracovných dňoch od 8.00 hod. do 15.00 hod.

Voliči, ktorí sú evidovaní v Šahách a mali zrušený trvalý pobyt na návrh vlastníka alebo nájomcu, budú zapísaní do voličského zoznamu vo volebnom okrsku č. 2, t.j. Mestský úrad Šahy, Hlavné námestie č.1.

Okrsky sú totožné s predchádzajúcimi voľbami.

 

Tisztelt választópolgárok!

Értesítjük Önöket, hogy a Szlovák Köztársasági- elnökválasztáshoz amely 2019 március 30-án /szombaton/ 7.00 órától 22.óráig, lesz megtartva, a választási jegyzékek megtalálhatók a Városi Hivatal 3-as számú irodahelyiségében, ahol munkanapokon 8 tól 15 óráig kérhetik az esetleges változások bejegyzését. Abban az esetben, ha más körzetben szeretnének választani itt kérhetik ki a szavazóigazolványt is munkanapokon 8-tól 15.óráig.

Azok a választópolgárok, akiknek a tulajdonos vagy a főbérlő javaslatára megszűnt az állandó lakhelyük, de továbbra is Ipolyságon vannak nyilván tartva, a 2-es számú választókörzetben, vagyis a Városi Hivatalban adhatják le szavazataikat.

A választási körzetek változatlanok.


 
Deutch version
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka